Reklama świetlna

Specjalnością firmy Creatom jest przygotowywanie innowacyjnych liter oraz kasetonów, które wyróżniają się na tle powierzchni, dzięki zastosowaniu między innymi technologii LED. Proponujemy reklamy świetlne, pozwalające lepiej wyeksponować logo firmy, jej nazwę bądź dowolny slogan. Dopasowujemy właściwe rozwiązania do Państwa oczekiwań oraz potrzeb, korzystając z różnych materiałów, technologii oraz wzornictwa.

W ofercie uwzględniliśmy między innymi litery z efektem halo bądź 3D LED, pozwalające jeszcze lepiej wyróżnić się napisowi na tle ściany. Polecamy również rozwiązania z plexi oraz dibondu. Realizujemy nawet niestandardowe zlecenia, wg indywidualnych projektów naszych Klientów. Służymy również fachowym doradztwem oraz wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia. Poniżej rozpisaliśmy poszczególne rodzaje reklam świetlnych, które na pewno Państwa zainteresują.

Front wykonany jest z plexi z zabarwieniem. Boki ukształtowane z plexi, PCV lub taśmy aluminiowej. Po naklejeniu na podłoże, przestrzenne litery z plexi mogą być podświetlone LED.

Wymiar 3D dodaje nowych wartości wizualnych, jest oznaką mowoczesności. W obudowie zainstalowane jest podświetlenie LED. Doskonałe do tworzenia reklam intensywnie przykuwających wzrok, zwracającej uwagę przez całą dobę.

Litery aluminiowe posiadają dużo większą wytrzymałość i trwałość niż podobne napisy reklamowe tworzone z plexi czy pcv. Litery podświetlamy umieszczając w ich wnętrzu diody LED. Litery z aluminium nie posiadają ścianki tylnej, dzięki czemu światło wydostające się ze środka, padając na powierzchnię za napisem, stwarza efektowną poświatę.

Styrodur to lekkie i tanie litery przestrzenne, malowane farbami akrylowymi. Styrodur jest dość odporny na warunki atmosferyczne, aby z niego wykonać zewnętrzne oznakowania budynku. Zwykle mocowane na kleju bezpośrednio do ściany.

Efekt halo jest zalecany do podświetlenia czarnych lub ciemnych napisów. Loga i napisy przestrzenne z efektem halo charakteryzują się wysoką estetyką wizulaną. Treść jest wyrazista i przyciągająca wzrok, ale nie oślepiająca.

Wyświetlacze LED są jednym z najnowocześniejszych sposobów reklamy. Może służyć do wypromowania firmy, przedstawienia produktu czy spotu reklamowego. Dzięki łatwej obsłudze i różnorodnemu zastosowaniu telebimy LED stają się coraz bardziej popularne.

Błysk PLEXI zawsze zaciekawia. Proste formy graficzne są znakomicie czytelne. Tło z efektem szronu lub piaskowania to dodatkowa zaleta wizualna. Montowane na dystansach ze stali nierdzewnej bądź aluminium.

Szyldy z dibondu stosowane są zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynków. Druk kolorowy z laminatem ochronnym UV. Dyskretnie mocowane do ściany budynku bez widocznych śrub. Często dodatkowo wzbogacane literami z pleksi podświetlanymi. Czysta i prosta forma, czytelne treści reklamowe.

Wszędzie tam gdzie jesteśmy ograniczeni wymiarem plexi, stosujemy kasetony z elastycznym licem. Nieograniczone wymiary grafiki napinane są na specjalne profile aluminiowe. Wykonywaliśmy kasetony nawet do 30 metrów długości w jednym “kawałku”.